• 10.png
  • 11.png
  • 12.png

Koleżanki i koledzy, uczestnicy II Półmaratonu Szpot Swarzędz

Przed rokiem napisaliśmy , że marzenia warto spełniać, a kolejne wyzwania  są dla nas bardzo istotnym motywatorem. Po bardzo dobrze przyjętym przez środowisko biegaczy – maratończyków naszym           I Półmaratonie Szpot Swarzędz  nie wyobrażamy sobie innej możliwości, jak kontynuowanie tego projektu. To naprawdę duże wyzwanie, duże wymagania, wiele zaangażowanych w przygotowania i obsługę osób. Zawsze jednak podstawą sukcesu jest wsparcie ze strony władz regionu, samorządu lokalnego oraz Partnerów biznesowych.

Dziękujemy serdecznie za wspaniały udział w II Półmaratonie Szpot Swarzędz. Dziesiątki, a może nawet setki dźwięków „Dzwonu rekordzisty” na mecie to  namacalny dowód, że trasa naszego półmaratonu sprzyja biciu rekordów życiowych. Mamy to szczęście, że  w naszym mieście i gminie oraz w regionie dane jest nam pracować  i współpracować z ludźmi rozumiejącymi istotne znaczenie aktywności ruchowej dla każdego z nas. Jest to przecież inwestycja w zdrowie. Dziękujemy również wolontariuszom bez których nie udałoby się zorganizować biegu.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za udział  II Półmaratonie Szpot Swarzędz i już dzisiaj zapraszamy 22 kwietnia 2018, bowiem tego dnia odbędzie się 7. bieg 10 km Szpot Swarzędz.

 

Organizatorzy Półmaratonu Szpot Swarzędz 2019

Organizatorzy:

 

      Współorganizator: 

Szpot Stowarzyszenie Razem Ponad Granicami swarzedz

     Patronat honorowy biegu

Wojewoda Wielkopolski
Zbigniew Hoffmann
Starosta Poznański
Jan Grabkowski 
 
Powiat Poznań
 


Marszałek Województwa Wielkopolskiego 
Marek Woźniak
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz  
Marian Szkudlarek 
 

Partnerzy 
 


           


Patronat medialny