• 10.png
  • 11.png
  • 12.png


1) Samochód Suzuki CELERIO

Katarzyna Staszewska nr startowy 661

2) SAUCONY – vouchery na buty

Miejsce 200                       Wojciech Śramski                           nr startowy 98

Miejsce 400                       Krzysztof Grzelak                            nr startowy 1944

Miejsce 600                       Sebastian Skoczek                          nr startowy 615

Miejsce 800                       Mateusz Michalak                          nr startowy 573

Miejsce 1000                     Małgorzata Matuszewska           nr startowy 79

Miejsce 1200                     Daniel Kowalski                               nr startowy 1529

Miejsce 1400                     Jarosław Tomkowiak                     nr startowy 893

Miejsce 1600                     Jagoda Jankowska                          nr startowy 2056

Miejsce 1800                     Elżbieta Górniak                              nr startowy 821

Miejsce 2000                     Marta Purol                                       nr startowy 1127

Miejsce ostatnie             Halina Rączkowska                         nr startowy 642

 

3) RH MEDIC – sprzęt sportowo-rehabilitacyjny

Miejsce 50                         Sławomir Wasiak                            nr startowy 1927

Miejsce 150                       Jan Przymusiak                                nr startowy 2100

Miejsce 250                       Adrian Wardęga                              nr startowy 1662

Miejsce 350                       Paweł Janik                                       nr startowy 1896

 

4) PRACOWNIA GRAWERSKA I ARTYSTYCZNA GRAWER Swarzędz – wieszaki na medale

Miejsce 88                         Mariusz Stokowski                         nr startowy 727

Miejsce 188                       Przemysław Wełniak                    nr startowy 26

Miejsce 288                       Bartosz Pawlak                                nr startowy 363

Miejsce 388                       Robert Andrzejak                           nr startowy 1865

Miejsce 488                       Robert Słupianek                            nr startowy 779


Odbiór nagród do 28 czerwca 2019 włącznie w sekretariacie firmy Szpot Sp. z o.o. u Kasi Pieczyńskiej, ul. Wrzesińska 191, 62-020 Swarzędz po uprzednim umówieniu się telefonicznym pod nr telefonu 61 654 43 25.

Organizatorzy biegu 10km Szpot Swarzędz 2019

Organizatorzy:

 

      Współorganizator: 

Szpot Stowarzyszenie Razem Ponad Granicami swarzedz

     Patronat honorowy biegu

Wojewoda Wielkopolski
Zbigniew Hoffmann
Starosta Poznański
Jan Grabkowski 
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Marek Woźniak
Powiat Poznań


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz  
Marian Szkudlarek 
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu 
 

Partnerzy